Juodupe
Paieška:
NAUJIENOS    |   BENDRUOMENĖ    |   PARAPIJA    |   GIMNAZIJA

Reikalingas Flash Player 7 ar naujesnės versijos.
 
 
JUODUPĖ
 
VERSLAS
 
Juodupės kom. ūkis, VŠĮ
 
R.Kavoliūno IĮ
 
L.Sadauskienės IĮ
 
Rokvesta, UAB
 
Automatika Rokiškyje
 
A.Pundzulio IĮ
 
INFORMACIJA
 
GALERIJA
 
PARTIJOS
 
REKLAMA
 
 
 

Ar pritariate Juodupės LRSK rengiamam projektui "SPORTUOJANTI JUODUPĖ - SAUGI BENDRUOMENĖ"

Taip

Neturiu nuomonės

Ne

Balsuoti

 
 
 
Verslas Spausdinti
Juodupės seniūnijoje yra 8 maisto ir kasdieninės paklausos prekių parduotuvės: po vieną Onuškyje, Didsodėje,  Lukštuose ir 5 Juodupėje, taip pat dvi ūkinių prekių parduotuvės. 
L. Sadauskienės IĮ gamina ir prekiauja įvairiais konditerijos gaminiais: tortais, sausainiais, pyragais, bandelėmis ir kt. Įmonėje dirba 16 žmonių. Priima išankstinius užsakymus, proginius užsakymus, savo gaminiais prekiauja Rokiškyje Respublikos gatvėje esančioje parduotuvėje „Pas Laimutę". 
Juodupės miestelyje nuo 1999 metų fabriko „Nemunas" bazėje įsikūrusi vilnonius audinius gaminanti UAB „Baltic Mills" aprūpina darbu iki 230 gyventojų, durpių įmonėje „Tyde" Naujasodės kaime dirba pagal sezoną apie 80, dar apie 100 dirba pas smulkius verslininkus.
Kiekvienais metais seniūnija įdarbina apie 55 bedarbius į viešuosius darbus. Visi dirba po 2 mėn. Tai ne tik parama bedarbiams, bet nauda ir seniūnijai. Nuolat renkamos ir išvežamos šiukšlės, pjaunama ir išvežama žolė, prižiūrimi gėlynai, atliekami smulkūs remonto darbai, seniūnijai priklausančiuose pastatuose, žiemą prižiūrimos gatvės: nukasamas sniegas, barstoma žvyru.
Stambių ūkininkų Juodupės seniūnijoje nėra daug. Vytautas ir Tomas Jarušauskai iš Pašilių kaimo turi virš 380 ha žemės, onuškiečiai Zita ir Jonas Jočiai, Genovaitė ir Rimantas Gražiai dirba iki 200 ha. Visi jie turi pienininkystės ūkius. Vilija Šedienė iš Sodelių kaimo ūkininkauja ekologiniame ūkyje, dirba virš 100 ha, turi šiltnamius, karves, kiaules. Ūkininkas Vidmantas Meilus iš Juodupės dirba apie 300 ha  - sėja grūdines kultūras. Panašiai ūkininkauja ir juodupietis Jonas Butkus, dirbdamas 65 ha. Maineivose stipriausi ūkininkai yra Jurgita ir Virginijus Stumbriai bei Rita ir Deimantas Vėtos. Tai jauni ūkininkai, giliai įleidę šaknis Maineivose. Ūkininkai iš Didsodės Gražina ir Jonas Garškai augina stručius. Šių egzotinių paukščių pasižiūrėti dažnai atvyksta moksleiviai, turistai, lankantys Rokiškį.

 

Pastaba:
Dėl reklamos tinklalapyje kreiptis
UAB ROKVESTA"
el. paštas investicijos@rokiskyje.lt
tel.: (8 458) 21 040, faks.: (8 458) 21 044

Atgal   Į viršų
 
Reikalingas Flash Player 7 ar naujesnės versijos.


© Visos teises saugomos 2007     Tinklalapį prižiūri UAB "ROKVESTA" Tinklalapis patalpintas A.Judicko individualios įmonės serveryje